Informace o pracovním místě

NÁPLŇ PRÁCE:
- Vedení příslušné evidence a záznamů v souladu s vnitřními (interními) předpisy účetní jednotky.
- Kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence.
- Účtování účetních operací v rámci finančního účetnictví (např. účtování závazků, pohledávek, materiálových fa, opravných daňových dokladů, zálohových fa, interních dokladů atd.)
- Zpracování DPH, KH, SH a povinných hlášení (INTRASTAT) a statistik.
- Vedení pokladní knihy včetně vystavování účetních dokladů o příjmech a výdajích peněžních prostředků, a to i v cizí měně.
- Sestavování měsíčního finančního plánu, podpora a příprava podkladů.
- Spolupráce na přípravě měsíčních a ročních závěrek, podpora při provádění inventur majetku, rozpracované výroby a zásob, příprava podkladů pro audit, komunikace s auditory.
- Vyúčtování cestovních náhrad
- Evidence majetku

POŽADAVKY:
- VŠ vzdělání ekonomického zaměření
- Znalosti a orientaci v oblasti účetnictví a daní, ideálně praxe min. 2 roky
- AJ ústně i písemně
- Aktivní přístup, samostatnost, důslednost a pečlivost
- Zkušenosti s ERP či účetními programy, znalost balíčku MS Office, především Excel

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, plnohodnotná 13. mzda, stravenkový paušál 120,- kč/den do čisté mzdy, pracovní obuv, příspěvky na penzijní připojištění od 300,- Kč/měs, pravidelné navyšování mezd, bonusové poukázky, odměny za pracovní výročí, školení, akce pro zaměstnance, příspěvky na dětskou rekreaci a další.

Pracoviště: Napajedla, Napajedla
Datum nástupu: 01.10.2024
Mzda: 30 000 - 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.