Informace o pracovním místě

Popis pracovní pozice:
" výkon státní správy při agendě rybářských lístků, ochrana přírody a krajiny, odpadového hospodářství a vodního hospodářství,
" krizové řízení, veřejná doprava, oprava komunikací
Požadavky pro vznik pracovního poměru:
" vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání nebo středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou - obor technický, stavební, environmentální nebo přírodovědný,
" předpoklady dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb, o úřednících územních samosprávných celků a změně některých zákonů,
" orientace v projektových dokumentacích, mapových podkladech a katastrální mapě,
" řidičský průkaz skupiny "B" (aktivní řidič),
" flexibilita, schopnost práce nad rámec pracovní doby např. v případě krizových situací,
" samostatný a iniciativní přístup k práci,
" dobré organizační a komunikační schopnosti

Platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, sick days

Uchazeči předloží písemnou přihlášku, která musí obsahovat tyto náležitosti:
• jméno, příjmení, titul,
• datum a místo narození,
• státní příslušnost,
• místo bydliště,
• číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu povolení k pobytu, jde-li o cizího státního
občana,
• souhlas s využitím osobních údajů pro účely výběrového řízení,
• kontaktní spojení (telefon, e-mail), datum a podpis uchazeče.
K písemné přihlášce nutno doložit:
• životopis zaměřený na údaje o dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech a
dovednostech,
• originál výpisu z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce; u cizích státních příslušníků
též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem; pokud takový
doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením,
• ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání včetně dodatku.
Přihlášky k výběrovému řízení zasílejte nejpozději do 23.09.2024 do 16.00 hod. v obálce označené
heslem „NEOTVÍRAT - VŘ ŽP“ na adresu:
Městský úřad Napajedla
Oddělení tajemníka
Masarykovo nám. 89
763 61 Napajedla

Pracoviště: Napajedla, Napajedla
Datum nástupu: 01.12.2024
Mzda: 24 100 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)