Lázeňské hotely MIRAMARE Luhačovice hledají kolegyni na pomocné práce do kuchyně.

NÁPLŇ PRÁCE:

• ruční mytí velkého nádobí,
• obsluha myčky,
• spolupráce s kuchyní dle pokynů vedoucího kuchaře,
• čištění zeleniny a ostatních pomocné práce v kuchyni.

NABÍZÍME

• příjemné pracovní prostředí v české rodinné firmě
• motivující finanční ohodnocení (základní plat + příplatky + bonusy)
• pracovní doba 37,5 hod/týden
• 12 -ti hodinové dělené směny včetně víkendů dle rozpisu směn

• roční odměnu
• samostatnou práci a možnost seberealizace
• zaměstnanecké slevy a zvýhodněné rekreace v rámci Royal Spa
• zajištění zaměstnaneckého stravování
• příspěvek na dopravu

POŽADUJEME
• základní vzdělání
• smysl pro pořádek a čistotu
• trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
Požadavky

Pracoviště: Luhačovice, Luhačovice
Datum nástupu: 01.09.2024
Mzda: 23 000 - 25 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní
maskot

Sdílejte pracovní nabídku...