Informace o pracovním místě

Nástup možný IHNED.
NÁPLŇ PRÁCE:
- práce se čtečkami čárových kódů v řízeném skladu, (navigace pohybu po skladě napomáhá čtečka)
- samostatný příjem zboží, skladování a výdej zboží a materiálu ve vnitropodnikových skladech, včetně vstupní a výstupní kontroly
- ruční manipulace s materiály, výrobky, nebo zbožím (vychystávání a balení jednotlivých zakázek pro další expedice)
- řízení VZV (aku) v prostorách skladu, obsluha manipulačních vozíků, (není podmínkou !)
- příprava expedice zásilek podle dodávkových rozpisů a odpovědnost za jejich úplnost, pomoc při nakládce
POŽADUJEME:
- dobrý zdravotní stav, bezúhonnost, pečlivost, pozitivní myšlení a radost z pohybu :-))
- průkaz VZV a praxe s řízením dodávky výhodou (nové zaškolení na VZV na náklady firmy po zkušební době)
NABÍZÍME:
- plně proplacené přesčasy, 5 týdnů dovolené, roční odměny, příspěvek na stravování, káva na pracovišti zdarma
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:
- v případě neudělení souhlasu uchazeče se zpracováním osobních údajů nebude uchazeč zařazen do výběrového řízení
- více informací na www.tesmat.cz/GDPR (společně se životopisem prosím zašlete i podepsanou kopii formuláře anebo alespoň zkopírujte text souhlasu do Vámi zaslaného e-mailu)
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na adresu:

Pracoviště: Valašské Meziříčí, Valašské Meziříč...
Datum nástupu: 01.10.2024
Mzda: 31 500 - 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!