Orientujete se ve mzdách? Baví vás komunikace s lidmi a rádi si sami organizujete pracovní náplň? Potom Vás rádi uvítáme na přijímacím pohovoru na pozici
Mzdová/ý účetní s přesahem do personalistiky
NÁPLŇ PRÁCE:
Hledáme samostatnou, spolehlivou a pečlivou kolegyni/kolegu do HR oddělení, která/který bude mít na starosti kompletní zpracování mezd včetně vedení administrativní agendy personalistiky.
Jedná se hlavně o:
- výpočet mezd včetně zpracování veškerých podkladů
- zadávání personálních a mzdových údajů do systému
- zajišťování a administrace školení zaměstnanců
- zajišťování lékařských prohlídek
POŽADUJEME:
Přivítali bychom zkušenosti na obdobné pozici a očekáváme velkou dávku pečlivosti a pozornosti k detailům.
NABÍZÍME:
Zázemí stabilní společnosti s různorodými benefity a možností zkráceného úvazku, flexibilní pracovní doby, práce home office, vše dle domluvy.
Další benefity:
Příspěvek na dopravné, příspěvky do fondu zaměstnaneckých výhod, možnost stravování, nebo příspěvku na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, pololetní odměny aj.

PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na:

Pracoviště: Rožnov pod Radhoštěm, Rožnov pod Ra...
Datum nástupu: 01.10.2024
Mzda: 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte pracovní nabídku...