Informace o pracovním místě

NÁPLŇ PRÁCE:
Co Vás u nás čeká:
- stanete se našim klíčovým zaměstnancem pro sociální práci s dětmi a mládeží v novém nízkoprahovém klubu
- budete naše klienty podporovat při řešení jejich nepříznivé životní situace
- budete je motivovat ke spolupráci s odborníky, kteří jim mohou v jejich situaci pomoci
- zapojíte se do přípravy jednotlivých volnočasových aktivit a preventivních programů
- uplatníte své vzdělání v sociální oblasti v oborech splňujících zákonné požadavky pro výkon práce sociálního pracovníka nebo pracovníka v sociálních službách
- výhodou bude velká motivace pro práci se sociálně ohroženými dětmi a mládeží
o požadujeme vlastnosti jako samostatnost, schopnost udržet nastavené hranice, empatický přístup, flexibilita, vyjasněný postoj k návykovým látkám a dalším formám rizikového chování, kreativita, týmovost a férový přístup ke kolegům i dětem a mladým lidem.

NABÍZÍME:
Co můžete očekávat od nás:
- zajímavou a pestrou práci, která dává smysl s velkou mírou samostatnosti a odpovědnosti
- tvůrčí práci v malém kolektivu významné organizace, která je největším poskytovatelem sociálních služeb v regionu
- podporu z týmu vyškolených spolupracovníků v oblasti sociálních služeb
- budete se moci dál vzdělávat v oblastech, které Vás zajímají a jsou pro Vaši práci i Váš rozvoj důležité
- pokud nesplňujete požadované vzdělání, je možné absolvovat rekvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách
- zkrácený pracovní úvazek v rozmezí 28 - 36 hodin týdně, práce je především v odpoledních hodinách
- 1 týden dovolené navíc, sick days, služební telefon
- základní nástupní mzda pro plný úvazek ve výši 29.700,- Kč až 31.800,- Kč pro pozici sociální pracovník a 27.300,- až 29.200,- Kč pro pozici pracovník v soc. službách. Po zkušební době navýšení formou osobního příplatku.

PRVNÍ KONTAKT:
telefonicky v době od 8:00 do 14:30 h paní Romana Kladivová, tel., případně e-mailem: případně osobně na adrese sídla: Kpt. Zavadila 1345, Valašské Meziříčí

Pracoviště: Rožnov pod Radhoštěm, Rožnov pod Ra...
Datum nástupu: 01.11.2024
Mzda: 29 700 - 31 800 Kč/měs.
Počet míst: 1
Úvazek: Zkrácený
Min. vzdělání: Vysokoškolské
maskot

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓