Pracovník distribučního centra Amazon v Kojetíně u Přerova

Informace o pracovním místě

Hledáme nové talenty do týmu Amazon v Kojetíně u Přerova.

Připojte se k nám a zažijte kariéru plnou možností v moderním prostředí, kde budete pracovat jen 4 dny v týdnu, ve vlastním pohodlném oblečení. Během směny dostanete tříchodové teplé jídlo jen za 29 Kč a čaj, kávu a vodu budete mít na pracovišti zcela zdarma.

Vyděláte si až 220 Kč/h hrubého*, do práce a zpět vás svezeme ZDARMA z mnoha míst v Moravskoslezském kraji.

Na věku ani předchozích zkušenostech nezáleží - vše vás naučíme.

Co vás čeká
• manipulace se zásilkami (příprava, balení a odesílání drobných položek, například knih, elektroniky a spotřebního zboží)
• příjemné, čisté a klimatizované prostředí
• přátelský přístup
• zajímavé aktivity pro vás a vaše blízké
• zapomeňte na nepohodlné pracovní pomůcky a uniformy, pracuje se ve vlastním pohodlném oblečení

Požadujeme

• ​​ochotu pracovat v dvousměnném provozu a spolehlivost
• věk alespoň 18 let
• dobrý zdravotní stav
• trestní bezúhonnost​

Nabízíme

• ​​​mzda až 220 Kč hrubého za hodinu*
• ​​práce na plný úvazek – 4 dny v týdnu (10h směny) - 3 dny v týdnu máte volno
• ​​10% příplatky k hodinové mzdě za práci v noci a o víkendech
• ​​dopravu do práce a zpět na vybraných trasách zdarma
• ​​nástup možný ihned
• ​​5 týdnů dovolené
• ​​firemní akce
• ​​možnost týdenních záloh
• ​​mzdu dostanete vždy včas v hotovosti nebo na účet
• ​​slevu na tarify ve společnosti Vodafone
• ​​bezplatné parkování
• ​​vodu, kávu a čaj na pracovišti zdarma
• ​​3chodové teplé jídlo jen 29 Kč

*Maximální hodinová mzda, která se skládá ze základní mzdy a docházkového bonusu za 168 odpracovaných hodin.

Pracoviště: Amazon, Kojetín
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 200 - 220 Kč/hod.
Počet míst: 20 a více
Vhodné i pro: MD, Absolventi, OSVČ, Důchodce, Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny
Min. vzdělání: Základní
Firma: Randstad HR Solutions s.r.o.
Zadavatel: Veronika Fojtů
Lokalita: Hulín
Zavolat: Zobrazit kontakt 466566056
Randstad HR Solutions s.r.o.
Ukázat na mapě

Sdílejte pracovní nabídku...