Informace o pracovním místě

pracoviště Holešov
- Náplň práce: vývoj, programování a úprava aplikací nebo jejích samostatných programových částí na základě vstupní odborné dokumentace; implementace datových modelů, rozhraní a sestavování podpůrných a provozních skriptů aplikace; přebírání, ověřování, uvádění do provozu a nastavování parametrů operačních systémů počítačů a síťového prostředí
- Požadavky: znalost problematiky datové síťové infrastruktury včetně aktivních prvků (opravy, konfigurace), virtualizačních platforem VM-ware, Hyper-V; pracovní zkušenosti se servery Windows a Linux, s opravou, instalací a konfigurací počítačů, výhodou řidičské oprávnění skupiny B
- Benefity: příspěvek na stravu a penzijní připojištění, indispoziční volno 5 dní v roce
- Zájemci zasílat své nabídky se strukturovaným životopisem na e-mail:

Pracoviště: Holešov, Holešov
Datum nástupu: 01.12.2024
Mzda: 29 400 - 40 120 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓