Cestujte s námi převážně po Moravě, ale i Čechách a zlepšujte kvalitu silnic a dálnic. Aktuálně hledáme další nové kolegy, kteří mají zkušenost s obsluhou stavebních strojů pro úpravu a výstavbu pozemní komunikace. Práce je u nás více než dost.Nabízíme:

• Skvělou mzdu dle vašich zkušeností
• Mimořádné odměny za váš mimořádný výkon
• Nadstandartní příplatky
• Stravenky rovnou do mzdy
• Diety při výjezdech mimo místo bydliště
• Možnost rozšíření řidičského oprávnění
• Ubytování zdarma a doprava zdarma na místo realizace

Požadujeme:

• SOU
• ŘP sk. B, sk. C, E výhodou
• Praxe s obsluhou stavebních strojů výhodou
• Fyzická zdatnost a technické myšlení

Náplň práce:

• Stavební činnost na území ČR (turnusově, většinou po-čt)
• Obsluha stavebních strojů (tryskací stroje, válce, frézy aj.)
• Pracovní doba od 7:00 do 15:30 – s možností přesčasů

Datum nástupu: Ihned
Mzda: 35 000 - 38 000 Kč/měs.
Počet míst: 1
Úvazek: Plný, Zkrácený
Min. vzdělání: Základní
Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Zadavatel: Nábory Job Leader
Lokalita: Chropyně
JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)