Informace o pracovním místě

Pracoviště: Chropyně
- Náplň práce: Vedení žáků oborů: Opravář lesnických strojů nebo Zemědělec – farmář, Malé třídy do 23 žáků pro individuální přístup, Navazující maturitní nástavba
- Požadavky: min. SŠ vzdělání z oboru, který odpovídá charakteru vyučovaného předmětu, stačí si doplnit: buďpedagogického bakaláře se zaměřením na přípravu učitelů všeobecně-vzdělávacích předmětů 2. stupně ZŠ nebo SŠ, nebo vzdělání v programu celoživotního vzdělávání (CŽV) uskutečňovaném vysokou školou a zaměřeném na přípravu učitelů SŠ nebo 2. stupně ZŠ, nebo studium pedagogiky, pedagogické minimum je možné začít studovat po nástupu do zaměstnání
- více na https://zacniucit.cz/prakticke-vyucovani/
- Plný úvazek, možnost i zkráceného úvazku - na dohodě
- Nabízíme: HM + odměny, Ohodnocení podle výkonu a kvalifikace, Možnost ovlivnit vývoj a podobu výuky, Profesní růst a další vzdělávání, Osobnostní rozvoj v rámci komunity arcibiskupství a jejich škol, Připravujeme startovací bydlení pro začínající učitele, Dva měsíce prázdnin, které Vám poskytnou dostatek času na regeneraci a osobní projekty
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail:

Pracoviště: Chropyně, Chropyně
Datum nástupu: 01.09.2024
Mzda: 27 000 - 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓