Hledáme talentovaného a zkušeného kuchaře nebo kuchařku, který/á se přidá k našemu týmu v rekreačním středisku Jasenka Zubří na Vysočině. Pokud máte vášeň pro kvalitní domácí kuchyni, rádi tvoříte z lokálních surovin a chcete svým uměním přispět k nezapomenutelným gastro zážitkům našich hostů, je tato pozice právě pro vás! Nabízíme skvělé pracovní prostředí uprostřed krásné přírody a možnost se realizovat v přátelském kolektivu. Připojte se k nám a staňte se součástí tradičního a oblíbeného místa pro rodiny, školy i firemní akce.

​​​​​​​Pracovní náplň:

- komplexní zajištění provozu kuchyně a vaření
- návrhy výběru dodavatelů včetně zjištění nákladů a přípravy kalkulace, návrhy výše marže pro jednotlivé kalkulace
- odpovědnost za objednávky a přejímky surovin a hlavní sklad stravovacího provozu a bar
- odpovědnost za skladování a konzervaci zboží včetně sledování záruční lhůty nápojů a potravin
- odpovědnost za optimalizaci pracovních procesů, hospodaření se surovinami a zbožím
- stanovení přirozené normy úbytků
- zajištění pravidelné inventury a kontroly stavu potravin na skladě
- práce se skladovým systémem Dotykačka
- organizace a řízení práce zaměstnanců kuchyně a pomocné síly včetně návrhů - rozdělení zaměstnanců do směn
- odpovědnost za hladký průběh přípravy a výdeje všech jídel, čerstvosti, kvality a estetiky pokrmů
- sestavování jídelního lístku včetně přípravy a výdeje pokrmů formou menu dle skladby zákazníků např. pro školy, sportovce, diety, individuální rekreanty
- odpovědnost za nastavení a provádění kontroly dodržovaní HACCP standardů a dezinfekčního řádu
- odpovědnost za provádění úklidu a kontroly úklidu dle nastavených standardů v kuchyni i baru
- odpovědnost za likvidaci odpadu z kuchyně i baru
- podávání návrhů na nákup vybavení kuchyně i baru a pracovních oděvů a pomůcek pro zaměstnance kuchyně i baru,
- péče o dobrý technický stav kuchyňského zařízení a vybavení

Co od Vás očekáváme :

- vzdělání v oboru kuchař/ka
- minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici
- vysokou úroveň kulinářských dovedností
- zkušenost s vedením týmu
- organizační schopnosti
- znalosti hygienických standardů
- kreativitu a inovaci
- spolehlivost a pečlivost
- příjemné vystupování
- flexibilitu a přizpůsobivost
- odolnost vůči stresu
- komunikativní znalost cizího jazyka AJ/NJ výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

- práce v krásném areálu v prostředí Vysočiny
- základní mzdu od 35 -45  000 Kč/měsíc , dohodou dle praxe a zkušeností
- po zkušební době možnost osobního ohodnocení
- příplatky za práci v So a Ne či svátek
- 25 dní dovolené, 3 dny sick days,
- příspěvek na stravování 100 Kč, při delší směně jak 11 h 150 Kč
- po roce příspěvek na volnočasové aktivity 6000 Kč a rekreaci 8 000 Kč/rok a - příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 500 Kč/měsíc
- možnost využívat službu online lékaře
- po zkušební době možnost využití zvýhodněných mob. tarifů pro zaměstnance
- možnost využití zvýhodněného tarifu elektřiny a plynu pro zaměstnance

Požadujeme

Nabízíme

- po zkušební době možnost využití zvýhodněných mob.tarifů pro zaměstnance

Pracoviště: Zubří 57, Zubří
Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 35 000 - 45 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: STAREZ - SPORT, a.s.
Zadavatel: Lenka Tužičková
Lokalita: Nové Město na Moravě
Zavolat: Zobrazit kontakt 734864155
STAREZ - SPORT, a.s.

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.