Informace o pracovním místě

Představení společnosti
Společnost CEMDEST s.r.o. provádí vrtací práce pro odstřely horniny převážně v kamenolomech na území celé ČR, včetně rozpojování nadměrných kusů horniny pomocí pásových rypadel osazených bouracími hydraulickými kladivy.

Co vás čeká
V současné době do našeho týmu hledáme posilu na pozici Zástupce správce strojního parku - 23 vrtných souprav převážně od švédského výrobce EPIROC, 7 pásových rypadel, obslužné osobní a nákladní automobily

Náplní práce této pozice je
vedení veškeré evidence související s provozem strojů - vedení skladu náhradních dílů a ostatního materiálu potřebného pro provoz
zajištění oprav a revizních prohlídek, včetně provozovny Třebíč - elektro, plyn, PO
zajištění a kontrola používání OOPP pracovníků provozovny Třebíč

Jaké znalosti a dovednosti od Vás očekáváme:
práce s PC
čistý trestní rejstřík
ŘP min. sk. B

Co vám můžeme nabídnout
práce ve stabilní společnosti 25 dnů dovolené příspěvek na stravování příspěvek na penzijní/životní pojištění flexibilní začátek/konec pracovní doby mzdové ohodnocení odpovídající schopnostem a odvedené práci

Pracoviště: Třebíč, Třebíč
Datum nástupu: 01.09.2024
Mzda: 30 000 - 40 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.