Přijmeme manuálně zručného a spolehlivého člověka (M/Ž) na pozici pracovníka pneuservisu a myčky do Humpolce
Náplň práce:
o demontáž, montáž pneumatik
o přezutí, vyvážení, prořez pneumatik
o zajištění provozu a údržby mycí linky
Co od Vás očekáváme:
o fyzickou zdatnost
o manuální zručnost
o flexibilitu
o řidičský průkaz sk. B, T
o oprávnění na vysokozdvižný vozík výhodou, školení zajistíme
v ICOMu získáte:
o jistotu práce ve stabilní společnosti
o pracovní poměr na dobu neurčitou
o jednosměnný provoz 6:00-14:30
o pěkné pracovní prostředí, příjemný kolektiv
o kvalitní odborné zaškolení
o zvýhodněné cestování našimi autobusy pro celou rodinu
o zvýhodněné tankování PHM na interních čerpacích stanicích
o široká škála dalších benefitů (příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na obědy, výhodná půjčka, příspěvek na dětský tábor, výhody v bance, zvýhodněné mobilní tarify ,flexi passy aj.)

Pracoviště: Humpolec, Humpolec
Datum nástupu: 09.09.2024
Mzda: 25 500 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.