Informace o pracovním místě

Náplň práce:
- číšník/servírka a recepční v jedné osobě pro rodinný hotel a kavárnu
- recepční služby - přivítání hostů, check-in, check-out, řešení jejich přání a potřeb

Požadujeme:
- komunikativnost, zodpovědnost a ochotu učit se novým věcem

Očekáváme:
- příjemné vystupování a komunikativnost
- znalost cizího jazyka (angličtina výhodou ne podmínkou)
- zkušenosti v oboru jsou vítány, ale rádi vše naučíme
- ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:
- stabilní zaměstnání v přátelském rodinném prostředí
- motivující platové ohodnocení s bonusy, personální stravu, zaměstnanecké slevy, možnost profesního rozvoje, kurzy, školení, výuka cizího jazyka

Pokud jste týmový hráč, který má rád rozmanitou práci a kontakt s lidmi, pošlete nám svůj životopis.
Možný též osobní a telefonický kontakt v čase po-pá 8:00-16:00 hod.

Pracoviště: Telč, Telč
Datum nástupu: 01.10.2024
Mzda: 40 000 - 45 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.