CNC programátor/aplikační technik - služební auto k dispozici

Hledáme aplikačního technika pro oživování dřevo a kovo obráběcích strojů.
Pokud umíte pracovat s CNC stroji, vytvářet programy, ale zároveň už Vás nebaví jednotvárná pracovní náplň a hledáte pestrou práci a kariérní posun, je tato pozice ideální kombinací.
Náplň práce:

• příprava SW pro vyráběné stroje
• kontrola testovacích obrobků
• práce s CAD/CAM systémy
• cesty k zákazníkům (zejména ČR)
• uvedení stroje do provozu u zákazníka
• zaškolení obsluhy

Požadujeme

• technické vzdělání
• znalost programování CNC strojů
• orientace v CAD/CAM systémech (dokážeme Vás zdokonalit)
• ochota cestovat
• AJ výhodou
• řp. B
• pečlivost a samostatnost

Nabízíme

• práci v rodinném prostředí
• možnost pracovat s velmi moderními technologiemi
• služební automobil a k soukromým účelům
• příspěvky do cafeterie (3.000Kč/měsíčně)
• dotované stravování
• flexibilní pracovní dobu
• možnost cestovat

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 55 000 - 60 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: Manpower
Zadavatel: Barbora Sýkorová
Lokalita: Golčův Jeníkov
Zavolat: Zobrazit kontakt
Manpower

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.