Společnost JUMP FAMILY v Ústí nad Labem hledá novou posilu na pozici barman/barmanka na hlavní pracovní poměr. Přidejte se k nám do přátelského kolektivu a podílejte se na vytváření příjemné atmosféry pro naše zákazníky!

Náplň práce:
- Vítání a obsluha návštěvníků
- Poskytování informací o našich službách
- Správa rezervačního systému
- Vyřizování telefonických a e-mailových dotazů
- Zajištění chodu recepce/baru
- Obsluha baru: příprava nápojů a drobného občerstvení

Požadujeme

- Příjemné a profesionální vystupování
- Komunikační dovednosti
- Znalost práce s PC (MS Office, e-mailová komunikace)
- Zodpovědný přístup k práci
- Zkušenosti na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme

- Pracovní doba od pondělí do pátku od 8:30
- Stabilní zaměstnání na HPP
- Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- Nástup ihned
- dresscode
- bonusový systém

Pracoviště: Jateční, Ústí nad Labem
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 21 700 - 22 987 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: JUMP FAMILY s.r.o.
Zadavatel: Marcela Boháčková
Lokalita: Ústí nad Labem
JUMP FAMILY s.r.o.

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓