Jsme hlavním partnerem pro naše zákazníky, pokud jde o distribuci energie ve výrobě vozidel. Vyvíjíme řešení specifická pro vozidla - od konceptů, prototypů až po sériovou výrobu. Jako světový leader na trhu nabízíme nejvyšší kvalitu a produkty, které jsou vždy o krok napřed.
Naše klientela nám věří a oslovuje nás při vývoji plných hybridů, H2, elektrických vozidel a také v energetickém managementu konvenčních benzínových nebo naftových motorů. Podporujeme nejen vývoj produktů, ale i jejich certifikaci a testování - po celém světě.
Díky pobočkám v devíti zemích na třech kontinentech můžeme včas a kdekoliv dodat produkty a služby na nejvyšší úrovni.
Nabízíme:

• Mzda, za kterou vás bude bavit pracovat
• 5 týdnů dovolené
• Sick days
• Příspěvek na dopravu
• Stravenkový paušál
• E-benefity
• Občerstvení na pracovišti
• Moderní zázemí silné společnosti
• Bonusy a odměny
• U nás najdete jisté a stabilní zaměstnání

Náplň práce:

• Kontrola, ověření a vydávání výkresové dokumentace
• Tvorba a distribuce kusovníků výrobků
• Návrhy inovativních designových a procesních řešení
• Vytváření požadavků na IMDS finálního produktu
• Správa dat životopisu dílů a finálních produktů
• Kontrola a porovnání designových stavů komponent a produktů
• Zakládání kmenových dat pro interní potřeby
• Administrativní podpora dokumentace

Požadujeme:

• SŠ vzdělání
• Znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
• Znalosti elektronického zpracování dat - MS Office, MS Projekt, AutoCAD, XPPS (výhodou)
• Řidičský průkaz sk. B

Datum nástupu: Ihned
Mzda: Dle domluvy
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní
Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Zadavatel: Nábory Job Leader
Lokalita: Krupka
JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓