Do naší společnosti hledáme nového technika/mechanika pro přípravu výroby. Jsme stabilní společnost, která je na trhu více jak 30 let. Zabýváme se výrobou zakázkové elektroniky. Naše firma se zaměřuje na dosažení nejvyšší kvality pomocí nejmodernějších a automatizovaných výrobních metod. Jako podnik orientovaný na budoucnost dbáme na ekologické, ekonomické a sociální aspekty.
Nabízíme:

• Nabízíme konkurenceschopnou mzdu odpovídající vaším dovednostem a zkušenostem
• U nás vás čeká prostředí, které podporuje Vaší produktivitu a pohodlí
• 25 dní dovolené
• 13. mzda
• Neminou Vás ani finanční bonusy a prémie
• Zajišťujeme příspěvek na stravování
• Pružná pracovní doba
• Kafetérie
• Možnost firemních akcí

Náplň práce:

• Příprava výrobních a procesních dokumentů
• Koordinace nových produktů
• Vývoj procesů pro nové produkty
• Technické analýzy a optimalizace
• Projektová zodpovědnost za termíny, náklady a kvalitu
• Těsná komunikace se zákazníky a interními odděleními
• Správa dat v interním ERP systému

Požadujeme:

• Vzdělání: min. vyučení v oboru elektrotechnika, strojírenství, výrobní technologie a obdobné obory…
• Základní znalosti v oblasti elektronických dílů a výrobních postupů v elektrotechnice
• Německý jazyk na komunikativní úrovni
• Analytické a cílené myšlení
• Organizační a komunikační dovednosti, schopnost pracovat v týmu
• Strukturovaný pracovní přístup
• Předchozí zkušenost na obdobné pozici a v systémech ERP jsou vítany

Neváhejte nám zaslat Váš životopis!!

Datum nástupu: Ihned
Mzda: Dle domluvy
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Zadavatel: Nábory Job Leader
Lokalita: Krupka
JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Sdílejte pracovní nabídku...