Jsme hlavním partnerem pro naše zákazníky v oblasti distribuce energie ve výrobě vozidel. Vyvíjíme vozidlová řešení od konceptů a prototypů až po sériovou výrobu. Jako světový lídr nabízíme špičkovou kvalitu a produkty, které jsou vždy o krok napřed.
Naši klienti nám důvěřují při vývoji plných hybridů, H2, elektrických vozidel a energetického managementu konvenčních motorů. Podporujeme nejen vývoj produktů, ale také jejich certifikaci a testování po celém světě.
S pobočkami v devíti zemích na třech kontinentech zajišťujeme dodávky produktů a služeb na nejvyšší úrovni vždy včas a kdekoli.
Nabízíme:

• Mzda, za kterou vás bude bavit pracovat
• 25 dní dovolené
• Sick days
• Flexibilní pracovní doba - JEDNA SMĚNA!!
• Stravenkový paušál
• Příspěvek na dopravu, pro pohodlné dojíždění do zaměstnání
• Příspěvek na sport a kulturu
• Lákavé bonusy a odměny za dobře odvedenou práci
• Zázemí moderní a stabilní společnosti

Náplň práce:

• Efektivní plánování a využití personálu
• Vedení, motivace a hodnocení týmu
• Reporting řediteli závodu
• Převod odvolávek do výrobních plánů (s oddělením logistiky)
• Kontrola a koordinace výroby dle požadavků zákazníků
• Řešení neočekávaných výrobních situací
• Komunikace s centrálou a zákazníky
• Tvorba a dodržování rozpočtu a plánu investic
• Spolupráce s manažery na nastavování cílů
• Kontinuální vylepšování výrobních procesů (LEAN, 5S atd.)
• Zajištění bezpečnosti a zdraví zaměstnanců
• Zavádění opatření pro zlepšování kvality
• Dodržování požadavků kvality
• Řízení náběhů a výběhů nových produktů
• Spolupráce v projektových skupinách

Požadujeme:

• Prokazatelnou praxi na stejné či obdobné pozici ve výrobní společnosti
• SŠ vzdělání technického směru
• Komunikativní znalost anglického jazyka
• Znalosti Lean výroby a výrobních ukazatelů
• Zkušenosti s tvorbou, plánováním a kontrolou rozpočtů
• Uživatelskou znalost práce na PC
• Řidičský průkaz sk. B

Prosíme o zaslání CV v anglickém jazyce.

Datum nástupu: Ihned
Mzda: 65 000 - 70 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní
Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Zadavatel: Nábory Job Leader
Lokalita: Dubí
JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!