Informace o pracovním místě

SPECIALISTA/-tka DÁVEK SSP A DÁVEK PĚSTOUNSKÉ PÉČE
- pracovní poměr na dobu URČITOU (zástup za rodičovskou dovolenou se zkušební dobou 6 měsíců (určena v souladu s § 178 odst. 3 zákona o státní službě, v platném znění)
Hlavní náplň činnosti:
- Zajišťování agendy při poskytování dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče.
- Poskytování poradenství v oblasti dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče.
- Zpracování žádostí v aplikaci, vyhodnocování nároku na dávky.
- Plnění úkolů a povinností vyplývající ze zákona č. 117/1995 Sb., o státní sociální podpoře a ze zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně právní ochraně dětí.

Kvalifikační a další požadavky:
- minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou
- znalost práce na PC (MS Office)
- výborné komunikační schopnosti
- odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost
- profesionální vystupování, psychická odolnost
- svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu EU nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o EHP dle § 25 odst. 1 písm. a) a splnění předpokladu dle § 25 odst. 2 z. č. 234/2014 Sb., o státní službě
Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy,
po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
- pružná pracovní doba - plný úvazek
- předpokládaný nástup od 15.11.2024

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (sick days), 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí, příspěvky na produkty spoření na stáří, odměny k životním a pracovním výročím
HLÁSIT SE: Blažková Hana, e-mail: na uvedený e-mail zasílat motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nepozději do 7.10.24.

Pracoviště: Litvínov, Litvínov
Datum nástupu: 15.11.2024
Mzda: 21 710 Kč/měs.
Počet míst: 1
Úvazek: Zkrácený
Min. vzdělání: Středoškolské

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.