Informace o pracovním místě

Hledáme kvalitní posilu e-shopového týmu v Litvínově!

Hledáte práci v dynamickém a přátelském prostředí? Baví vás práce s počítačem, online prostředí a máte rádi kontakt s lidmi? Pak pro vás máme skvělou nabídku!

Staňte se součástí našeho e-shopového týmu v Litvínově a pomozte nám s rozvojem našeho online obchodu!

Náplň práce:
• Práce s MS Office (Excel, Word, Outlook) na pokročilé úrovni
• Vytváření tabulek, formulí a funkcí v Excelu
• Editace fotografií v grafickém editoru (např. Photoshop, Zoner) a tvorba bannerů pro e-shop
• Tvorba produktových karet a cenotvorba v e-shopu
• Komunikace se zákazníky a dodavateli, zodpovídání dotazů
• Znalost práce s internetem a platformami Seznam, Heureka a Google
• Základní znalost HTML pro editaci textu
• Znalost základního nastavení PC, Windows a připojení tiskárny
• Praxe s účetním programem (Vario, Pohoda, SAP apod.)

Požadavky:
• Pokročilá znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)
• Zkušenost s prací v e-shopu (výhodou)
• Znalost práce s grafickým editorem (Photoshop, Zoner)
• Základní znalost HTML
• Schopnost samostatné práce i práce v týmu
• Pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost
• Výborné komunikační a prezentační dovednosti
• Přátelský a ochotný přístup k zákazníkům

Nabízíme:
• Práci na plný úvazek v moderním a dynamickém prostředí
• Možnost profesního růstu a seberealizace
• Přátelský kolektiv
• Týden dovolené navíc

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete prosím svůj životopis na e-mailovou adresu

Pracoviště: Litvínov, Litvínov
Datum nástupu: 01.09.2024
Mzda: 24 000 - 27 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓