Rozšiřujeme náš obchod a hledáme prodavače/ku (M/Ž), která se stane součástí týmu!

Co vás čeká:
• Péče o zboží a jeho perfektní prezentace pro zákazníky.
• Bezproblémová obsluha pokladního systému a hotovostních i bezhotovostních plateb.
• Obsluha zákazníků s úsměvem a ochotou, zodpovídání dotazů a kvalitní poradenství.
• Přijímání objednávek a zajištění jejich bezchybného vyřízení.
• Pravidelná inventarizace a pomoc s plánováním nákupu zboží.

Co od vás požadujeme:
• Schopnost práce v týmu i samostatně.
• Pečlivost a zodpovědnost.
• Přátelský přístup a zájem o práci s lidmi.

Co vám nabízíme:
• Práci na plný úvazek v příjemném prostředí.
• Možnost stát se součástí skvělého kolektivu.
• Týden dovolené navíc
• Mzda až 32.000 Kč

Neváhejte a pošlete nám svůj životopis na email
Těšíme se na setkání s vámi!

Pracoviště: Litvínov, Litvínov
Datum nástupu: 01.09.2024
Mzda: 25 000 - 32 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!