Rozšiřujeme prodejnu a hledáme kolegu/kolegyni na pozici operátora ve skladu - expedient/ka!
Staňte se součástí našeho týmu a pomozte nám s růstem!

Hledáme spolehlivého a zodpovědného kolegu/kolegyni na pozici operátora ve skladu. Pokud máte zájem o manuální práci v dynamickém prostředí, tato pozice je pro vás ideální.

Náplň práce:

• Příjem zboží, kontrola dodávek
• Balení zásilek a předání k expedici
• Vystavování a kontrola podkladů v PC
• Komunikace s řidiči přepravců a dodavatelů

Požadujeme:

• Schopnost týmové i samostatné práce
• Samostatnost, pečlivost a ochotu pracovat
• Organizační schopnosti a vedení skladu
• ŘP sk. B
• Fyzickou zdatnost

Nabízíme:

• Práci na plný úvazek
• Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
• Možnost profesního růstu a rozvoje
• Odpovídající platové ohodnocení

Pokud vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis na e-mailovou adresu nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle

Pracoviště: Litvínov, Litvínov
Datum nástupu: 01.09.2024
Mzda: 24 000 - 27 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)