Hledáme odvážného a inspirativního lídra s otevřenou myslí, který nás posune dál a pomůže nám uskutečnit naše nápady. Pokud máte vizi, zápal a chuť měnit věci, přidejte se k nám. Staňte se naší oporou a hybnou silou!
Co nabízíme?

• Nadstandardně vysokou mzdu a to až 90 000 Kč
• Příspěvek na dojíždění, na dovolenou a na stravování
• Příspěvek na životní nebo penzijní připojištění
• Příspěvek do Kafeterie
• Možnost vzdělávacích kurzů
• Závodní stravování
• Nadstandardních 28 dní dovolené!
• Služební auto i pro soukromé účely
• Flexibilní začátek a konec pracovní doby

Co požadujeme?

• VŠ, v oblasti personalistiky výhodou!
• Zkušenosti v oblasti HR v automotive alespoň 1 rok
• Aktivní angličtina, protože ji budete užívat každý den

Co Vás čeká?

• Stanovení, koordinace a optimalizace personálních procesů
• Nastavení systému a procesů (nábor, adaptace, rozvoj, hodnocení, odměňování a motivace)

Datum nástupu: Ihned
Mzda: 85 000 - 90 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské
Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Zadavatel: Nábory Job Leader
Lokalita: Žatec
JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!