Jsme globální společnost, která se specializuje na výrobu lehkých hliníkových komponentů pro automobilový průmysl.
Co vám můžeme nabídnout

• mzdu pro kterou Vás bude u nás bavit pracovat
• variabilní mzdové hodnocení
• relokační příspěvek
• příspěvek na bydlení
• náborový příspěvek
• pružná pracovní doba
• vzdělávání a příležitost k rozvoj
• penzijní připojištění
• odměna za pracovní výročí

Co vás čeká

• Vytváření a správa SQL databází, SQL dotazy a programování
• Tvorba a správa reportů v SQL Reporting Services
• SW audit
• Neustálé zlepšování stávajících procesů
• Administrativní pomoc v IT oddělení

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• Znalost MS SQL podmínkou
• Komunikativní znalost angličtiny na minimální úrovni mírně pokročilý
• Zkušenosti na podobné pozici - min. 1 rok
• SQL Server, SQL Reporting Services a vizualizace dat
• Instalace a konfigurace SW & HW

Datum nástupu: Ihned
Mzda: Dle domluvy
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Zadavatel: Nábory Job Leader
Lokalita: Podbořany
JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓