Informace o pracovním místě

Požadujeme:
• SŠ/VŠ technického směru - stavební obory
• schopnost týmové spolupráce, pracovitost, pečlivost, serióznost, spolehlivost, loajalita
• uživatelská znalost práce na PC (Excel, Word), výhodou zkušenost v programech KROS ASPE a RVS
• Řidičský průkaz sk. B
Pozice je vhodná pro absolventy
Náplň práce:
Tvorba cenových nabídek, časových harmonogramů
Oceňování staveb dle zadávací projektové dokumentace
Příprava vedení a vyhodnocování výběrových řízení na výběr subdodavatelů a dodavatelů materiálu
Jednání se subdavateli
Agenda související se změnami během výstavby (rekapitulace, změnové listy apod.)
Technická předvýrobní příprava zakázky
Práce s technickou dokumentací
Nabízíme:
• zázemí stabilní stavební společnosti
• práci na hlavní pracovní poměr
• podílení se na významných projektech společnosti
• různorodou a samostatnou práci v přátelském pracovním kolektivu
• možnost rozvoje
Vysvětlivky viz 2. strana (nebo poslední strana).
Zaškrtnutí platí křížkem i zatržením, oboje má ve formuláři stejný význam.
Dokument je platný dnem vydání
• odpovídající finanční ohodnocení, fixní mzda + osobní ohodnocení na základě pracovních výsledků
• místo výkonu práce: Louny
• nástup možný ihned
Benefity:
• Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na stravování, pružná pracovní doba Zaměstnanecké výhody:osobní ohodnocení, mobilní telefon, notebook
kontakt:tel.:,00 - 16,00), e-mail:

Pracoviště: Louny, Louny
Datum nástupu: 01.10.2024
Mzda: 30 000 - 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓