Informace o pracovním místě

Co Vám můžeme nabídnout?

• Konkurenční platové ohodnocení
• 13. plat
• Každoroční zvyšování mezd
• Kariérní růst
• Další vzdělávání (jazykové kurzy, odborná školení)
• 25 dní dovolené
• Plně dotované závodní stravování
• Příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
• Měsíční bonus
• Příspěvek na dopravu
• Cafeterie - příspěvek na volnočasové aktivity
• Podpora zdraví - očkování proti chřipce, příspěvek na sportovní akce
• Vstupenky do ZOOPARK Chomutov
• Ovocné středy
• Firemní akce
• Možnost parkování a autobusová zastávka přímo před firmou

Náplň práce:

• Koordinace údržbového týmu: rozdělování úkolů, stanovování priorit, eskalace
• Efektivní komunikace mezi odděleními, přizpůsobování priorit
• Předávání informací mezi směnami
• Opravy, diagnostika a údržba strojů a zařízení
• Provádění preventivní a prediktivní údržby
• Plnění pokynů nadřízených
• Evidence úkonů v systémech
• Účast na školeních i mimo pracovní dobu
• Služební cesty

Požadujeme:

• Technické vzdělání (elektro vzdělání je výhodou)
• Praxe na podobné pozici a zkušenost s vedením menšího týmu
• Schopnost vést a motivovat tým
• Orientace v datech a technické dokumentaci
• Základní znalost anglického jazyka je výhodou
• Ochota pracovat v nepřetržitém režimu

Pracoviště: Průmyslová zóna Triangle, Velemyšle...
Datum nástupu: Ihned
Mzda: Dle domluvy
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Zadavatel: Nábory Job Leader
Lokalita: Louny
JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓