Sladká brigáda ve výrobě, až 184 Kč/hod. - směny dle vlastního výběru

Chcete pracovat podle svých časových možností? Máte malé děti, studujete nebo byste si rádi přilepšili k důchodu? Pojďte si přivydělat voňavou prací v Mondeléz v Lovosicích. Hodinová mzda může být až 184,- Kč/hodina (dle typu směny a výše bonusu). Pracujeme na směny, ale můžete si je volit podle vlastních potřeb. Vše je na vzájemné domluvě.

Máte zájem a je Vám víc než 18 let? Pak hledáme právě Vás! Neváhejte, vyplňte kontaktní formulář a ozveme se Vám.

náplň práce:

- obsluha výrobních strojů a balení sušenek

- kontrola kvality výrobků

- práce je pestrá, během směny vystřídáte několik výrobních a balicích linek, tak abyste se vyhnuli stereotypu a nezatěžovali pohybový aparát

- práce probíhá ve směnném provozu (na výběr ze tří směn - ranní, odpolední, noční)

(ranní směna: 5:40 - 13:40, odpolední směna: 13:40 - 21:40, noční směna: 21:40 - 5:40)

Požadujeme

co od vás očekáváme

- manuální zručnost

- spolehlivost

- smysl pro dodržování nastavených pravidel v potravinářské výrobě

- výborný zdravotní stav

Nabízíme

co vám nabídneme

- hodinovou mzdu 146 Kč

- příplatek za noční směnu 18,50 Kč, příplatek za odpolední 8,20 Kč/hod. + příplatek za víkend nebo práci ve svátek

- dále bonus až 20 % z každé odpracované hodiny při odpracování 90 hodin a více

- krátkodobou nebo dlouhodobou spolupráci na Dohodu o pracovní činnosti

- možnost výběru směn podle vlastních potřeb, včetně práce pouze o víkendu atd.

- balíček školení - předchozí zkušenosti nejsou potřeba, po nástupu Vás vše potřebné rádi naučíme

Pracoviště: 8. Května 189/15, Lovosice
Datum nástupu: 09.10.2024
Mzda: 146 - 184 Kč/hod.
Počet míst: 20 a více
Úvazek: Zkrácený
Vhodné i pro: MD
Min. vzdělání: Základní
Firma: Randstad HR Solutions s.r.o.
Zadavatel: Barbora Johnová
Lokalita: Lovosice
Zavolat: Zobrazit kontakt
Randstad HR Solutions s.r.o.
Ukázat na mapě

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓