Pro našeho významného klienta, tradiční přepravní společnost zaměřující se na doručování individuálních kusových zásilek se sídlem v Sulejovicích u Lovosic, hledáme skladníky na dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce:
• vykládky a nakládky přepravních vozidel
• řízení VZV
• skenování a třídění zásilek
• polepování, dohledávání zásilek
• vážení zásilek a zápis do systému v PC
• manipulační a úklidové práce ve skladu

Pracovní doba:
• Dvojsměnný provoz: jeden týden směna: 05:00 - 13:30, druhý týden směna: 12:00 - 20:30

Požadujeme

• spolehlivost, přiměřenou fyzickou zdatnost, trestní bezúhonnost
• praxe s VZV a oprávnění na VZV výhodou, nikoliv podmínkou
• samostatný přístup k práci
• uzavření pojistky pro případ způsobené škody na zásilce (můžeme vyřídit)
• zpočátku agenturní zaměstnání

Nabízíme

• nástupní mzdu 26 000 Kč u skladníka bez VZV + příplatky a po zaučení velkorysé osobní ohodnocení (až 33 000 Kč měsíčně)
• nástupní mzdu 28 500 Kč u skladníka s platným oprávněním na VZV + příplatky a po zaučení velkorysé osobní ohodnocení (až 36 000 Kč měsíčně)
• příspěvek na stravu ve výši 75 Kč čistého/odpracovaná směna
• vyplácení průběžných týdenních záloh
• pomoc při vyřízení administrativní agendy s pojišťovnou v případě škodní události většího rozsahu
• po čase možnost přechodu do kmenového stavu
• nástup ihned či po dohodě kdykoli

V případě zájmu o tuto pozici Vás požádáme o zaslání stručného životopisu.

Bližší informace Vám rádi poskytneme telefonicky denně mezi 9. a 18. hodinou.

Pracoviště: Sulejovice, Lovosice
Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 26 000 - 37 500 Kč/měs.
Počet míst: 3
Vhodné i pro: Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny, Absolventi
Min. vzdělání: Základní
Firma: UNIJOB, s.r.o.
Zadavatel: Vladimír Pleticha
Lokalita: Lovosice
Zavolat: Zobrazit kontakt 604253000
UNIJOB, s.r.o.

Sdílejte pracovní nabídku...