Informace o pracovním místě

[] Místo výkonu práce: Štefánikova č.p. 454
407 47 Varnsdorf 1

Náplň práce:
Zajištění činnosti ekonomického úseku v rozsahu:
- nájemné, mzdy, účtárna a pokladna
Administrativní a organizační záležitosti:
- evidence majetku družstva, členských podílů a hospodaření samospráv
- zajištění daňových záležitostí
- příprava a kontrola podkladů k vyúčtování služeb pro jednotlivé členské
samosprávy
- tvorba ekonomických rozvah pro opravy a rekonstrukce majetku
- součinnost a koordinace podkladů pro dotace
- příprava podkladů z ekonomického úseku pro jednání představenstva,
shromáždění delegátů, porad předsedů a jednotlivých členských samospráv,
- zabezpečení podkladů pro finanční a statistické úřady, banky, pojišťovny, soudy a
úřady práce
- zajištění uzavíraní smluv pro nákup plynu a elektrické energie
- archivace dokladů v rámci ekonomického úseku

Požadavky:
- ukončené VŠ vzdělání ekonomického směru
- manažerské a organizační schopnosti
- znalost práce na PC
- občanská a morální bezúhonnost
- zkušenosti s vedením zaměstnanců

Nabízíme:
- práci na plný úvazek
- stabilní platové ohodnocení v souladu s vnitřní směrnicí družstva
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní připojištění

K zařazení do výběrového řízení zašlete prosím strukturovaný profesní životopis s motivačním dopisem, kopii o nejvyšším dosaženém vzdělání, kopie případných osvědčení o absolvování dalšího vzdělání či kurzů na e-mail: a to nejpozději do 31. října 2024.

Pracoviště: Varnsdorf, Varnsdorf
Datum nástupu: 01.01.2025
Mzda: 45 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓