Informace o pracovním místě

Připojte se k nám a využijte následující výhody:

• Atraktivní mzda přizpůsobená vašim zkušenostem a schopnostem
• Příspěvek na dopravu do výše 1 000 Kč měsíčně
• Rychlý přechod do kmenového stavu, kde budete součástí našeho týmu na dlouho
• Dotované závodní stravování pro vaše pohodlí a zdraví
• Extra dny dovolené, abyste si mohli užít zasloužený odpočinek
• Generózní odměny za vaši dlouholetou věrnost a odpracované roky
• Příspěvky do kafeterie, které vám zpříjemní každodenní život
• Účast na zajímavých firemních akcích a teambuildingových aktivitách pro lepší týmového ducha

Náplň práce :
U nás není nákupčí ten, kdo pravidelně vystavuje objednávky na materiál do výroby. Naše role nákupčího zahrnuje:

• Vyjednávání s dodavateli během přípravy projektu.
• Zasmluvňování dodavatelů a zajištění jejich závazků.
• Řešení problémů a aktivní účast v diskusích, pokud nastanou komplikace.
• Strategické plánování a komoditní nákup.

Požadujeme:

• SŠ nebo VŠ vzdělání
• Praxe na obdobné pozici v ISO9001 nebo IATF16949 certifikované firmě je výhodou
• Komunikativní znalost angličtiny (znalost němčiny je výhodou)
• Výborná znalost MS Excelu
• Pozice je otevřená i pro absolventy
• Pečlivost a zodpovědnost jsou klíčové

Datum nástupu: Ihned
Mzda: Dle domluvy
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Zadavatel: Nábory Job Leader
Lokalita: Klášterec nad Ohří
JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓