Informace o pracovním místě

Připojte se k nám a využijte následující výhody:

• Atraktivní mzda přizpůsobená vašim zkušenostem a schopnostem
• Čtvrtletní bonusy
• Možnost dalšího vzdělávání
• Příspěvek na dopravu do výše 1 000 Kč měsíčně
• Rychlý přechod do kmenového stavu, kde budete součástí našeho týmu na dlouho
• Dotované závodní stravování pro vaše pohodlí a zdraví
• Extra dny dovolené, abyste si mohli užít zasloužený odpočinek
• Generózní odměny za vaši dlouholetou věrnost a odpracované roky
• Příspěvky do kafeterie, které vám zpříjemní každodenní život
• Účast na zajímavých firemních akcích a teambuildingových aktivitách pro lepší týmového ducha

Náplň práce:

• Analýza a nápravná opatření interních/externích reklamací vč. reportování (8D, 5WHY, PDCA)
• Příprava PPAP dokumentace pro zákazníky, schvalování PPAP dokumentace od dodavatelů
• Přímá komunikace se zákazníky, interním týmem a dodavateli
• Příprava zákaznických auditů, spolupráce na auditech dodavatelů
• Implementace a údržba požadavků IATF 16949 do procesů výroby

Požadujeme:

• Min. SŠ (technické zaměření výhodou)
• Schopnost číst výkresovou dokumentaci
• Praxe v automotive a kvalitě vítána
• Aktivní angličtina (slovem i písmem)
• Znalost normy IATF 16949
• Znalost MS Office (Excel, PowerPoint)
• Řidičský průkaz skupiny „B“ (ochota cestovat)
• Pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, schopnost dotahovat úkoly

Datum nástupu: Ihned
Mzda: Dle domluvy
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Zadavatel: Nábory Job Leader
Lokalita: Klášterec nad Ohří
JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.