V případě zájmu nás kontaktujte emailem na: zašlete strukturovaný životopis.
Pokud na Váš email nebudeme reagovat do 1 měsíce, dali jsme přednost jinému uchazeči.

Společnost COSTE czech, a.s. přijme zaměstnance na pozici "Obsluha nápojových a potravinových automatů" na hlavní pracovní poměr. Jedná se o fyzicky namáhavou práci.
Vzhledem k charakteru práce vhodné spíše pro muže.

Náplň práce:
- doplňování a čištění automatů,
- drobné servisní zásahy,
- komunikace se zákazníky

Požadujeme:
- řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič - 5let praxe,
- samostatnost, odpovědnost, časovou flexibilitu, spolehlivost, preciznost,
- aktivní přístup k práci,
- odolnost vůči stresu,
- fyzickou odolnost,
- manuální zručnost,
- výpis z rejstříku trestů,

Nabízíme:
- plat od 39.000,- Kč/měs.
- po odpracovaném roce 13. plat,
- každoroční nárůst mzdy o 1000 Kč,
- firemní telefon,
- automobil k dispozici.

Pracoviště: Chomutov, Chomutov
Datum nástupu: 19.08.2024
Mzda: 39 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)