Mistr výroby (m/ž)

Hledáte zajímavou a perspektivní pracovní příležitost? Pokud by Vás zajímala práce v oboru výroby špičkových hliníkových pergol, jste na správném místě. V současné době obsazujeme pozici Mistr výroby.

Co budete dělat:

- manuálně pracovat ve výrobě (není kancelářská práce)
- mít na starost vedení 3 výrobních operátorů
- mít dohled nad zakázkami (stav, balení, expedice)
- kontrola odpisu výrobních operací týmu na denní bázi

Požadujeme

- manuální zručnost
- zkušenosti s vedení menšího týmu podmínkou
- praxe v technickém oboru minimálně 1 rok
- vyučení (ideálně technický směr)
- zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme

- spolupráci na hlavní pracovní poměr
- jednosměnný provoz pondělí - pátek
- volné víkendy
- zajímavé finanční ohodnocení (až 44 000 Kč)
- stravenkový paušál 60 Kč/směna
- práce v mladém kolektivu rychle rostoucí firmy

Pracoviště: Příbram, Příbram
Datum nástupu: 16.09.2024
Mzda: 40 000 - 44 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: Randstad HR Solutions s.r.o.
Zadavatel: Petra Tyrnerová
Lokalita: Příbram
Zavolat: Zobrazit kontakt 778705044
Randstad HR Solutions s.r.o.
Ukázat na mapě

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.