Pracovníci veřejné správy v oblasti sociálních, jiných dávek
" pracovní poměr;
" 7. platová třída dle uznané praxe,
" nástup od července 2024;
" náplň práce: komplexní zajišťování spisové služby elektronicky a zajišťování doručování a provádění úkonů prostřednictvím datových schránek, přejímání písemností a zásilek doručených poštou, občany, pracovišti, dále osobní i telefonická komunikace s klienty aj.;
" požadujeme středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou nebo vyšší odborné vzdělání, odpovědnost, flexibilitu a ochotu se sebevzdělávat;
" pozice je vhodná i pro absolventy.

Pro všechny zaměstnance nabízíme tyto benefity:
- 200 hodin (25 dní) dovolené za kalendářní rok,
- 5 dní indispozičního volna (sick days),
- 5 dní studijního volna,
- pružnou pracovní dobu,
- příspěvek na penzijní spoření nebo víceúčelové poukázky, MultiSport karta, příspěvek na stravování,
- práci v příjemném kolektivu.

V případě zájmu o uvedenou pozici se mohou uchazeči obracet na pí Kateřinu Polívkovou, tel., email:

Pracoviště: Příbram, Příbram
Datum nástupu: 01.07.2024
Mzda: 18 680 - 27 260 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓