Informace o pracovním místě

pozice: Manažer digitálních řešení
OC

Nástup: 1.10.2024
Mzda: od 120000,- Kč
Kontakt: Pavel Tardovský, tel., email:
Prvotní kontakt: pouze emailem
Místo výkonu práce: Dobříš

popis pozice:
Je zodpovědný za vedení oblasti PIT & AMPS. Hlavní požadavky jsou porozumění technologiím a řešením, které podporují týmy a procesy. Schopnost vést a řídit týmy, které dokumentují, navrhují a implementují hlavní obchodní procesy.
Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání
- min. 5 let zkušeností na obdobné pozici
- zkušenosti s vedením, koučováním a mentorováním přímých podřízených
- dobré IT dovednosti
- obchodní a strategické myšlení, kreativita, výborná znalost angličtiny, další jazyky výhodou
- zodpovědný, proaktivní a profesionální přístup
- komunikační a vůdčí schopnosti, silné analytické schopnosti a schopnosti řešit problémy
nabízíme:
25 dní dovolené, dotované stravování, penzijní připojištění, zajímavé finanční ohodnocení

Pracoviště: Dobříš, Dobříš
Datum nástupu: 01.10.2024
Mzda: 120 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓