-první kontakt se zaměstnavatelem emailem či telefonicky: Lada Dudová,

Pracovní náplň
o vykládka a nakládka materiálu a zboží - zajištění příjmu/expedice
o manipulace s materiálem, spoluodpovědnost za organizaci skladu
o příjem a výdej materiálu pro výrobu v souladu s plánem výroby
o komunikace s dodavateli/klienty při příjmu/výdeji zboží
o účast na pravidelných inventurách skladu
o udržování pořádku a čistoty na pracovišti

Požadujeme
o oprávnění k řízení vysokozdvižných vozíků podmínkou
o praxe ve skladovém hospodářství výrobní firmy výhodou
o základní znalost práce na PC (Excel, Word)
o svědomitost, čestnost a spolehlivost
o fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav
Nabízíme
o pracovní doba 37,5 hod./týden, jednosměnný provoz
o zaměstnanecké výhody :5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, Multisport karta, Edenred karta
o 2 dny indispoziční volno
o příspěvek k narozeninám
o pracoviště v Roztokách s velmi dobrým dopravním spojením z Prahy
o nástup ihned popř. dle dohody

Pracoviště: Roztoky, Roztoky
Datum nástupu: 15.09.2024
Mzda: 27 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓