Jste zkušený řidič sk. C, se slabostí pro velké technické vozy? Jestli ano, tak pojďte s námi udržovat na stavbách a silnicích pořádek.Co nabízíme?

• Atraktivní mzdu a to až 45 000 Kč
• Možnost ovlivnit svou mzdu skrze přesčasy!
• Možnost zajištění profesního průkazu
• Stravenky
• Dovolenou dle Zákoníku práce

Co požadujeme?

• ŘP sk. C, výhodou profesní průkaz (který Vám rádi zprostředkujeme)
• Zkušenosti s řízením čistících vozů výhodou!
• Časovou flexibilitu

Co Vás čeká?

• Řízení a údržba samosběrných a kropících vozů
• Pracovní doba od 7:00 do 14:00, čas se individuálně na každé stavbě může lišit, budete, za to ale řádně odměněni!
• V zimní sezóně noční směny na údržbu komunikací a staveb

Datum nástupu: Ihned
Mzda: 40 000 - 45 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní
Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Zadavatel: Nábory Job Leader
Lokalita: Hostivice
JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓