Do našeho úzkého kolektivu skladníků hledáme nového kolegu na pozici skladníka/řidiče VZV.
Nabízíme:
Bezkonkurenční mzdu 36 500 Kč s možnosti navýšení dle dosavadní praxeJednosměnný provoz PO – PÁ, žádné noční směny a víkendy volnéslužební telefon i pro vlastní účelystravenkový paušál5 týdnů dovolené3 sick days navícpříspěvek na penzijko a životkoMultisport karta
Náplň práce:
příjem a výdej zbožívyřizování objednávek z e-shopuadministrativní zajištění chodu skladu – práce s PC a skenneremkompletace a příprava zásilek manipulace s balíky (pozice je v hodná pouze pro muže, kvůli manipulace s těžkými břemeny)práce s VZV
Požadujeme
trestní bezúhonost a spolehlivostřidičský průkaz sk. B – aktivní řidičzáklady práce na PC a se čtečkouvýhodou jsou zkušenosti na obdobné pozici, skladník, picker, řidič VZV
Neváhejte nás kontaktovat pro domluvení pohovoru a prohlídky skladu přímo u nás.

Datum nástupu: Ihned
Mzda: 33 000 - 36 500 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní
Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Zadavatel: Nábory Job Leader
Lokalita: Hostivice
JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Sdílejte pracovní nabídku...