Nová dětská skupinka pro děti od 1,5 roku do 4 let s důrazem na důvěru, spolehlivost. Naší snahou je vést děti k samostatnosti a rozvíjet jejich schopnosti a zájmy.

Požadujeme

Podmínkou je dosažení některé z níže uvedených kvalifikací a čistý trestní rejstřík:
- kurz chůva pro děti v dětské skupině nebo chůva do zahájení povinné školní docházky
- pedagogické vzdělání (min. SŠ s maturitou)
- zdravotnické vzdělání (všeobecná sestra, praktická sestra, dětská sestra, porodní asistentka, zdravotnický záchranář, psycholog ve zdravotnictví, zdravotně-sociální pracovník, lékař/ka)

Požadujeme spolehlivost, lásku k dětem, flexibilitu a smysl pro pořádek. Zkušenosti s prací v dětské skupině výhodou.
Náplň práce:
- příprava programu dle Plánu výchovy a péče
- péče o svěřené děti, asistence dětem při stravování, oblékání a hygienických úkonech
- běžný denní úklid a dodržení hygienických standardů
- evidence docházky apod.

Nabízíme

Preferujeme plný, případně zkrácený úvazek. Nástupní mzda 26.000 Kč/měsíc hrubého (případně 150 Kč na DPP nebo DPČ). Po zapracování a dobrých výsledcích další finanční odměny. Dlouhodobá spolupráce. Zajištění dalšího vzdělávání v péči o děti. Možnost stravování na pracovišti. Malý rodinný kolektiv.
Nástup možný ihned.

Pracoviště: Hlavní 28, Nové Jirny, Jirny
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 26 000 - 27 000 Kč/měs.
Počet míst: 1
Úvazek: Plný, Zkrácený
Vhodné i pro: Absolventi
Min. vzdělání: Základní
Firma: MILU, z. s.
Zadavatel: Miroslava Petrusková
Lokalita: Úvaly

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!