Skladník přebalování materiálu (m/ž). až 34000 Kč.

Jsme jedna z největších personálních společností na světě, máme pobočky v 60 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Hledáte stabilní zaměstnání na dlouhodobou spolupráci?
Pokud ano, neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň:
- Zajišťovat přebalovaní zboží pro zákazníky ( většinou se jedna o komponenty potřebné pro zajištěni automobilové výroby)

Požadujeme

- Možnost pracovat na 2 směnný provoz
- Průkaz VZV je výhodou
- Nebát se fyzické práce

Nabízíme

- Mzda až 34000 Kč
- 5 týdnu dovolené
- Stravenky - 120 Kč/směna
- Příspěvek na čistění oděvu - 704 Kč měsíčné
- Práce na HPP
- Svoz ze stanice metra C Roztyly je zdarma

Pracoviště: ,, Říčany
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 31 000 - 34 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní
Firma: ADECCO spol. s r.o.
Zadavatel: Mariia Brynych
Lokalita: Říčany
Zavolat: Zobrazit kontakt 734444895
ADECCO spol. s r.o.
Ukázat na mapě

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!