Do našeho týmu komunikace v rámci marketingu hledáme parťáka, který bude mít za cíl posunout online marketing a sociální média o level výš. Hledáme někoho, koho baví implementovat novinky v digitálním světě a propojit ho s dalšími marketingovými aktivitami.
Náplň práce, na kterou se můžete těšit:

• podílení se na tvorbě online komunikační strategie společnosti BILLA
• návrhy digitálních komunikačních kanálů podporující strategii společnosti
• zodpovědnost za online marketingové aktivity (social media, BILLA app/webové stránky a jejich správa, online kampaně – brand/performance)
• zodpovědnost za vyhodnocování a optimalizaci online aktivit a kampaní
• spolupráce a koordinace práce digitální agentury včetně komunikace s kreativní a DTP agenturou
• tvorba plánů a obsahu komunikace pro sociální sítě (briefing agentury, schvalování obsahu)
• návrh rozpočtu pro podporu on-line aktivit a jeho dodržování
• spolupráce na rozvojových projektech v rámci digitalizace
• zajišťování nových verzí pro web a ostatní aplikace ve spolupráci s REWE International
• úzká spolupráce s ecommerce, podpora věrnostních programů a Billa klubu

Do týmu hledáme člověka, který má:

• nadšení pro on-line a má přehled, co se v marketingovém světě děje
• odpovídající zkušenosti v oboru (sociální média, online kampaně, reporting a analýzy)
• zkušenosti z FMCG/Retailu jsou výhodou, ne podmínkou
• schopnost pracovat na více projektech současně
• chuť a motivaci učit se a získávat nové dovednosti
• zkušenost s vedením agentury, briefováním, delegováním, a zodpovědností za výsledky jejich práce
• chuť spolupracovat v rámci celého marketingového týmu při vytváření 360´ komunikace
• výborné komunikační a prezentační schopnosti
• schopnost prosazovat své názory a návrhy kampaní
• aktivní znalost AJ min. úroveň B2

Proč právě k nám?

• Především Vás čeká bezva tým, který Vám na začátku pomůže se zapracovat.
• Budete moci využít školení na prohloubení znalostí v digitálním marketingu.
• Budete součástí projektu digitalizace marketingové komunikace.
• Nabízíme volnost v nápadech a zároveň odpovědnost za jejich realizování a výsledek.

Další benefity:

• 25 dní dovolené
• dotované stravování ve firemní kantýně (svačiny a výborné obědové menu za 40 Kč)
• home office (až 2 dny v týdnu)
• dotovaná karta Multisport (doplatek 400 Kč/měsíc)
• benefitní cafeterie (po 1. roce), body v hodnotě až 12 000 Kč/rok
• odměny za pracovní výročí
• a mnoho dalšího

Udělejte první krok a přihlaste se na tuto pozici. Těšíme se na vás.

Pracoviště: Modletice 67, Modletice
Datum nástupu: Ihned
Mzda: Dle domluvy
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské
Firma: BILLA, spol. s r. o.
Zadavatel: Dana Bébrová
Lokalita: Říčany
BILLA, spol. s r. o.

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓