Práce bez víkendů a nočních směn. Žádný chlazený sklad ani mrazák.
Mzda až 44 300 Kč (základ 33 300 Kč + prémie až 11 000 Kč).
Zdarma zajištěná doprava autobusem ze stanice Roztyly.
Náplň práce:

• vychystávat zboží na palety pro prodejny BILLA s použitím skenerů

Dvousměnný provoz: pondělí - pátek:

• týden ranní (5:45 - 14:00), týden odpolední (13:45 - 22:00)

Co vám nabízíme:

• mzdu až 43 000 Kč (základ 32 000 Kč + prémie až 11 000 Kč)
• 25 dní dovolené
• firemní jídelna – oběd za 40 Kč
• pracovní obuv a oděv
• zdarma řidičák na nízkozdvižný vozík
• zdarma zajištěná doprava autobusem ze stanice Roztyly
• a další výhody – vše Vám rádi představíme

Co požadujeme:

• fyzická zdatnost – práce je fyzicky náročná
• zkušenosti s prací ve skladu

Udělejte první krok a pošlete na Vás kontakty. Pokud máte po ruce životopis, pošlete ho, ale zvládneme to i bez něj.Těšíme se na Vás.

Pracoviště: Modletice 67, Modletice
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 33 300 - 44 300 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní
Firma: BILLA, spol. s r. o.
Zadavatel: Dana Bébrová
Lokalita: Říčany
BILLA, spol. s r. o.

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)