Do našeho týmu hledáme Manažera/-rku kvality. Pozice je vhodná pro muže i ženy.

Náplň práce:
- Zodpovědnost za chod společnosti při dodržení všech norem jakosti
- Řízení provozní laboratoře
- Komunikace s odděleními uvnitř firmy
- Vedení dokumentace procesů HACCP, IFS
- Spolupráce s dozorujícími orgány
- Reporting vedení společnosti z oblasti kvality

Požadujeme:
- VŠ vzdělání v oboru potravinářském, chemickém apod.
- Praxe na obdobné pozici v potravinářském průmyslu, nejlépe na pozic Manažer kvality nebo Vedoucí laboratoře min. 2 roky
- Znalost legislativy, norem IFS a HACCP, certifikát interního auditora výhodou
- Znalost práce s MS Office
- Schopnost analytického a koncepčního myšlení

Co Vám můžeme nabídnout:
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Služební mobilní telefon
- 13. mzda
- Kvartální prémie až 25 %
- Příspěvek na dojíždění až 3000 Kč měsíčně
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Dotované stravování, výběr ze 4 jídel jen za 30 Kč
- Odměna za doporučení nového kolegy 10 000 Kč
- Roční příspěvek na sportovní a kulturní rozvoj dětí ve výši 6.000 Kč
- Pestrou práci s moderními technologiemi
- Vánoční balíčky a firemní akce

V případě potřeby lze individuálně řešit i nabídku ubytování.

Těšíme se na Vás!

V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte na níže uvedené adrese.
Polabské mlékárny a.s., Dr. Kryšpína 510, 290 01 Poděbrady

Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky Po - Pá od 8:00 - 15:00 hod.

Pracoviště: Poděbrady, Poděbrady
Datum nástupu: 01.10.2024
Mzda: 35 000 - 45 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.