Do produkčního týmu hledáme posily na pozici PRODUKČNÍ pro realizace výstavních expozic, přípravy kongresů a firemních eventů

Co vás čeká?
• Budete pracovat v prostředí výstavářské rodinné firmy, kde dobré nápady doopravdy rychle a kvalitně realizujeme.
• Budete mít dobrý pocit z toho, že jste členem týmu, který vyrobil a zrealizoval atraktivní výstavní expozici, nebo zorganizoval výstavu u kongres a nebo zajistil firemní event, kde vše ještě před pár dny bylo pouze na papíře ve formě návrhu a myšlenek.
• Slibujeme, že se nebudete nudit

PRODUKČNÍ - bude mít možnost rozvíjet a předvést své dovednosti, systematičnost, chladnou hlavu a v neposlední řadě i improvizaci v produkční činnosti celé zakázky. Budete mít zodpovědnost za průběh od doby, kdy se Vašemu kolegovi podaří zobchodovat zakázku a předá Vám jí k realizaci, což např. znamená produkčně zajistit výrobu, montáž a demontáž výstavní expozice kdekoliv na světě v daném čase, výborné kvalitě a za dodržení naplánovaných nákladů.

Požadujeme

Co budete potřebovat?

• Nadšení a disciplínu - Nabízíme službu spojenou s výsledným výborným produktem a nadšení pro věc nám pomáhá je dotáhnout do konce, kdy klient je nadšen ze své působivé výstavní expozice
• Cizí jazyky - Vaši budoucí klienti nebo dodavatelé budou velmi často mluvit anglicky nebo německy. Zvládnete s nimi domluvit vše potřebné?
• Řidičský průkaz - Většina realizací probíhá v zahraničí. Troufnete si např do Milána či Paříže dojet autem a nebo si v Barceloně nebo v Londýně auto půjčit?
• Technické a analytické myšlení - Jelikož realizujeme i složité atypické expozice, je např zapotřebí se orientovat ve výrobních výkresech a technických manuálech organizátorů akcí.

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout?

• Firemní kulturu rodinné firmy
• Flexibilní pracovní dobu dle právě připravovaných projektů
• Práci na zajímavých projektech v ČR a v zahraničí
• Dobrý pocit, že Vaše práce má smysl
• Po zapracování služební automobil i k soukr účelům
• Nástup možný IHNED - máme práce nad hlavu
• pracovní poměr na HPP nebo dle vzájemné dohody

Kde budete pracovat?

• Výrobně skladový areál se nachází v Úmyslovicích u Poděbrad, kde bude pro vás základna a kde budete v kontaktu s vedoucím výroby a jednotlivými vedoucími realizací
• Kanceláře obchodního teamu jsou na adrese Školská 33/3, 250 92 Šestajovice u Prahy
• Vlastní realizaci ... kdekoliv v ČR a po Evropě, kde klient chce postavit výstavní expozici, nebo zrealizovat kkongres či firemní event

Pracoviště: Úmyslovice 122, Úmyslovice
Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 30 000 - 50 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: EXPOSALE - CZ s.r.o.
Zadavatel: Veronika Novotná
Lokalita: Poděbrady
Zavolat: Zobrazit kontakt 777559933
EXPOSALE - CZ s.r.o.

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.