Do technologicky vyspělé výrobní společnosti hledáme do našeho týmu závodu v MILOVICÍCH nového kolegu/kolegyni na pozici:

ELEKTROMECHANIK - oprava a údržba strojů a zařízení

Náplň práce:
Údržba strojů a zařízení ( lisy FAGOR,DIFFENBACHER, automatické a robotické linky)
Diagnostika strojů a zařízení
Odstraňování elektro závad
Kontrola platnosti potřebných revizí a instalací

Požadujeme

Vyučení v oboru elektro
Předchozí praxe na obdobné pozici min. 1 rok
Manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost
Znalost hydraulických a podtlakových systémů, stlačený vzduch, přehled v automatizaci a mechatronice
Platné osvědčení k práci s elektrikou dle NV č. 194/22 min §6 / SLABOPROUD
Ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12h směny, krátký/dlouhý týden, denní/noční)

Nabízíme

Zajímavou práci v dynamicky rostoucí výrobní společnosti
Velmi dobré finanční ohodnocení (dle zkušeností)
Pracovní poměr na dobu neurčitou
Nástup možný IHNED
Široká škála benefitů: 5 týdnů dovolené, Stravenky v hodnotě 150,- Kč za každý odpracovaný den, Slevu na produkty O2, Unicredit Bank, Vstupenky do KD Milovice, příspěvek na E-Benefit kartu / Multisportkartu / penzijní / životní pojištění, 50% příspěvek zaměstnavatele na pojištění odpovědnosti za škodu, věrnostní prémie, káva na pracovišti zdarma

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, pošlete prosím Váš profesní životopis.

Pracoviště: Milovice, Milovice
Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 35 000 - 50 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: SULCO Automotive Group, s.r.o.
Zadavatel: Simona Vacíková
Lokalita: Mladá Boleslav
Zavolat: Zobrazit kontakt 608021116
SULCO Automotive Group, s.r.o.

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓