Do technologicky vyspělé výrobní společnosti hledáme do závodu v MILOVICÍCH zkušeného odborníka na pozici:

PLC PROGRAMÁTOR

Náplň práce:
Oprava a údržba elektro zařízení + řídících systémů a programování PLC
Správa PLC programů zařízení linek SMC (aktualizace + archivace)
Diagnostika závad strojních zařízení
Programování a ovládání KUKA robotů + programu KUKA AG
Vedení preventivních a prediktivních kontrol na zařízeních PLC a KUKA robotech, TPM2, TPM3

Požadujeme

SŠ vzdělání
Praxe v oblasti programování a ovládání robotů, automatizace, PLC programování
AJ – mírně pokročilá úroveň
Znalost MS Office (Excel) + SAP
Odborná způsobilost – NV č.194/2022 Sb. §6
Odolnost vůči stresovým situacím
Ochota pracovat ve 2 směnném režimu

Nabízíme

Zajímavou práci v dynamicky rostoucí výrobní společnosti
Velmi dobré finanční ohodnocení (dle zkušeností)
Pracovní poměr na dobu neurčitou
Nástup možný IHNED
Široká škála benefitů: 5 týdnů dovolené, Stravenky v hodnotě 150,- Kč za každý odpracovaný den, Slevu na produkty O2, Unicredit Bank, Vstupenky do KD Milovice, příspěvek na E-Benefit kartu / Multisportkartu / penzijní / životní pojištění, 50% příspěvek zaměstnavatele na pojištění odpovědnosti za škodu, věrnostní prémie, káva na pracovišti zdarma

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, pošlete prosím Váš profesní životopis.

Pracoviště: Milovice, Milovice
Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 65 000 - 75 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: SULCO Automotive Group, s.r.o.
Zadavatel: Simona Vacíková
Lokalita: Mladá Boleslav
Zavolat: Zobrazit kontakt 608021116
SULCO Automotive Group, s.r.o.

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!