Údržbář/ka, od 38000 Kč. Nástup ihned!

Informace o pracovním místě

Jaká bude Vaše pracovní náplň:

- Údržba, opravy a kontroly průmyslových prádelních strojů.
- Rozpoznávání mechanických i elektrických závad strojů a předcházení jejich návratu.
- Zajišťovat optimální nastavení a seřízení prádelních strojů.
- Obsluha plynového kotle – po složení zkoušky nebo po zaškolení.

Požadujeme

- Svědomitý, samostatný a zodpovědný přístup k práci.
- Ukončené SOU nebo SŠ vzdělání technického zaměření.
- Ochota pracovat ve dvousměnném provozu (pondělí - pátek, 6:00 - 14:00; 14:00 - 22:00).
- platné oprávnění dle nařízení vlády č.194/2022 Sb.

Nabízíme

- Mzda od 38000 Kč
- Bonus za produktivitu
- Bonus za řádnou docházku 2000 Kč.
- Příspěvek na dopravu - 200 až 900 Kč dle vzdálenosti.
- Po zkušební době příspěvek na penzijní spoření 500 Kč měsíčně.
- 5 týdnů dovolené.
- Závodní stravování na pracovišti za zvýhodněné ceny.
- Stravenkový paušál 100 Kč/směna
- Káva, čaj, voda volně k dispozici na pracovišti.
- V letních měsících zmrzlina zdarma.

Pracoviště: V Pískovně 2058,, Kralupy nad Vltav...
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 38 000 - 45 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: ADECCO spol. s r.o.
Zadavatel: Mariia Brynych
Lokalita: Kralupy nad Vltavou
Zavolat: Zobrazit kontakt 734444895
ADECCO spol. s r.o.
Ukázat na mapě

Sdílejte pracovní nabídku...