Směnový mistr / mistrová s NJ od 38000 Kč

Informace o pracovním místě

Pracovní náplň:

- Koordinace pracovního týmu na směně.
- Spolupráce s vedoucí provozu, servisem a ostatními odděleními.
- Obsluha strojů a zařízení prádelenského provozu.
- Práce na stanovištích v prádelně.

Požadujeme

- Chuť učit se se novým věcem.
- Samostatnost a zodpovědnost.
- Schopnost pohotově reagovat na situaci.
- Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (pondělí - pátek, ranní směna - od 6:00 do 14:00, odpolední směna - od 14:00 do 22:00).
- Organizační a komunikační schopnosti.
- Znalost práce na PC.

Nabízíme

- Mzdu od 38000 Kč
- 5 týdnů dovolené.
- Stravenkový paušál 100 Kč/den. Navíc závodní stravování na pracovišti.
- Příspěvek na dopravu - až 900 Kč dle vzdálenosti.
- Bonus za produktivitu až 2000 Kč.
- Káva, čaj, voda volně k dispozici na pracovišti.
- V letních měsících zmrzlina zdarma.
- Po zkušební době příspěvek na penzijní pojištění 500 Kč měsíc.
- Za znalost německého jazyka aspoň na komunikativní úrovni (B1+) příspěvek 5000 - 10000 Kč

Pracoviště: V Pískovně 2058, Kralupy nad Vltavo...
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 38 000 - 50 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: ADECCO spol. s r.o.
Zadavatel: Mariia Brynych
Lokalita: Kralupy nad Vltavou
Zavolat: Zobrazit kontakt 734444895
ADECCO spol. s r.o.
Ukázat na mapě

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)