Informace o pracovním místě

Požadujeme:
SŠ chemického směru (vhodné i pro absolventy)
Praxe v chemické laboratoři-výhodou
Organizační schopnosti, schopnost pracovat v týmu
Komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost

Náplň práce:
Příprava vzorků k chemické analýze (vody, ovzduší)
Mytí laboratorního skla
Samostatná práce s laboratorním informačním systémem
Spolupráce s terénními pracovníky
Spolupráce s KHS na úkolech hlavního hygienika
Práce v systému kvality ISO 17025

Zaměstnanecké výhody a benefity:
Práce na plný úvazek
Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením
Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace
5 týdnů dovolené + 3 sick days,
Stravenkový paušál

Kontakt e-mailem.

Pracoviště: Kladno, Kladno
Datum nástupu: 23.09.2024
Mzda: 20 000 - 41 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓